Ev / Moda / 2017 Beyaz Abiye Modelleri

2017 Beyaz Abiye Modelleri

2017 Beyaz Abiye Modelleri

2017’de Trend Masumiyet Çağı

Tüm Dünya kadınlarının kabul gördüğü gerçek vardır ki beyaz masumluğun, saflığın rengidir. Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalara göre beyaz renginin insanlar üzerinde olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

Lisenin En Önemli Gecesi

Bir genç kız için 4 yıllık lise hayatı boyunca önemli bir şey varsa o da mezuniyet gecesidir. Daha da önemlisi o gecede ne giyeceğidir. Lisede mezuniyet demek liseli bir kızın peri masallarındaki kıyafetlerle prensesler gibi olduğu andır. Mezuniyet gecesi için hazırlıklar tam bir sene önceden başlamaktadır. Giyilecek kıyafetin modeli, rengi her şeyden önemlidir.

Mezuniyet Gecesi Kabusu

Mezuniyet gecelerinde giyilen abiyelerin, ayakkabıların önemini bilen bilir. Yolunda giden bir mezuniyet gecesi bir kız için nasıl bir anda kabusa dönüşebilir. Yanıtı açık bir şekilde bellidir. Bir genç kızın en güzel gecesini kabusa çeviren olay bir başka kız ile pişti olmaktır. Erkekler pişti olma konusunda kadınlar kadar takıntılı değildir. Bu durum kadınlar için son derecede korkunç bir olaydır. Pişti olmanın yolunu bulan yine kadındır. Tam bir sene önceden hazırlıklara başlayan kızlar birbirlerine uyarı vermeye başlarlar. Saç modellerini, giyecekleri elbisenin modelini ve rengini duyururlar ki kimse aynılarını yapmasın. Zira giyeceği kıyafetin sadece kendi üzerinde olmasını ve en güzeli olmasını ister.

Mezuniyete Hazırlık Telaşı

Aylar geçtikçe hazırlıklar daha da hızlanmaya başlar. Saç modeline ve giyilecek ayakkabı hazırdır. Tek sorun hala giyilecek bir abiye bulunamamasıdır. Bunun vermiş olduğu telaş ile eski-yeni moda dergileri ile moda siteleri açılarak modeller yavaş yavaş belirlenmeye başlanmıştır.

Mezuniyette Beyaz Etkisi

Mezuniyet gecesinde hem asil hem de masum görünmek istiyorsanız daha açık renkler giymeniz gerekir. Açık renkler denilince akıllara beyaz, uçuk pembe gibi cıvıl cıvıl renkler gelir. Beyazın vermiş olduğu etki düşünülerek tercihler beyazdan yana kullanılır.

2017 Beyaz Abiye Modelleri

Sadece mezuniyet için de değil tüm yaz boyunca giyebileceğiniz beyaz renkten oluşan abiye modelleri mevcuttur. Sırt dekolteli Halter Yaka kesimli mini abiyeler, beyaz kabarık kloş modeller, beyaz volanlı krep abiye modeller, şifon düz uzun beyaz abiye modelleri, kabarık tül beyaz abiye modelleri, kayık yaka tül beyaz abiye modelleri, koldan dantel kesimli beyaz abiye modellerinden oluşur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir