Ev / Seo / Seo Firmalarının Olumsuz Yönleri Var Mıdır?

Seo Firmalarının Olumsuz Yönleri Var Mıdır?

Seo Firmalarının Olumsuz Yönleri Var Mıdır

SEO bir web sayfasının kısa sürede Google tarafından fark edilmesi ve maddi gelirler açısından oldukça kullanışlı bir yöntemdir. SEO desteği olmayan web sitesinin hiç bir albenisi ve etkisi olmayacaktır. Bizim tavsiyemiz bu alanda profesyonel SEO’cularla çalışmanızdan yanadır. Fakat sitenin gelişiminde bütün iş SEO’cuya düşmez burada firma veya site sahiplerinin de büyük patı vardır. Çünkü SEO demek doğallık organiklik ve ziyaretçi memnuniyeti demektir. Ziyaretçi memnuniyetini sağlayacak olan da işin kalitesidir.

SEO uzmanları ayda birçok sitenin çalışması ile uğraştıkları için belli başlı şablonları vardır. Bu hazır şablonlar çoğu zaman diğer sitelerde de kullanılır. SEO iç ve dış SEO olarak ikiye ayrılır iç SEO tabii ki SEO’cuların işidir ama dış SEO da firma personel yapısı kurumsal çalışma disiplini ön plana çıkar.

İç SEO web sitesinin kod kısmı hiyerarşisi gibi konuları kapsadığı için kaliteli bir SEO’cu ile anlaşırsanız istediğinizi elde edersiniz. Fakat dış SEO da sizin çalışma yapınız sıralamanıza doğrudan etki eder.

SEO Firmalarının Olumsuz Yönleri Var Mıdır?

Hiç bir SEO firması dört dörtlük bir çalışma sunamaz her SEO’cunun farklı stratejileri ve yöntemleri vardır. Buda başarı ve ya başarısızlığı doğal olarak doğurabilir. Yasal olmayan SEO yöntemleri tabi ki olumsuz etkiler doğurabilir. Hatta çoğu zaman yasal SEO yöntemleri de sitenin DNA’sı ile uyuşmaz.

Çok strateji değiştiren sitelerde bu özellikle daha fazla görülmektedir. Örneğin aylık belli sayıda tanıtım yazısı alan sitenin SEO uzmanının değişmesi halinde bir anda aşırı tanıtım yazısı alması ile site gerileyebilir. Ya da anahtar kelime sayısının abartılması durumlarında bu durum söz konusu olabilir. Piyasada SEO büyük SEO firmaları hiç bir zaman firmasal bazlı düşünmez bu yüzden sitenizin en iyi SEO uzmanı yine sizsinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir