Ev / Teknoloji / En İyi Yerli Teknoloji Markaları

En İyi Yerli Teknoloji Markaları

En İyi Yerli Teknoloji Markaları

Türkiye’de kurulan teknoloji biliminin her dalında faaliyet gösteren Casper telefon, bilgisayar ve parça gibi satışa sunduğu ürünleri bulunmakta. Yeni çıkarttığı Casper Via A 1 Plus piyasada hem fiyatı hem de donanımıyla bütün markalara kafa tutacak seviyedir. Sadece telefonda değil PC’de de piyasanın en iyilerindendir. Her bütçeye uygun ve sağlam donamım özelliklerine sahip ürünleri bulunmaktadır.

Vestel 0 Türk teknolojisiyle beyaz eşyadan, telefona ve televizyon gibi birçok ürün üretmekte. Teknoloji devi bu firma makul ücretlere donanımsal anlamda en iyi ürünleri almanız için uğraşmaktadırlar. Turkcell sadece cep telefonu yapmış olsa da iyi bir teknoloji ile halka hizmet vermektedir.

Quatro güvenlik ve donanım anlamında iyi bir marka insanlara istedikleri şeylere suna bilen bir firmadır. General Mobile özellikle MEB’le beraber yaptığı FATİH projesi kapsamında tablet üretmiştir. Akıllı telefon olarak da yeni birçok modeli bulunmaktadır. Fiyatına göre güzel hizmet verip servis olarak da kalitelidir.

Airties 0 Türk malı ürünleri olup Wi-Fi ürünleri ve türevlerini üretmektedir. Başarılı bir firma olup Türk Telekom firmasıyla çalışmaktadır. Kablosuz ve kablolu ağ ürünleriyle hizmet vermektedir. Trident birçok kişi adını yeni duymuş olsa da yerli ürünler üretmekte.
Yerli teknoloji sanayii gelişmektedir.

Bundan 5 yıl önce insanlar yerli ürünleri almazken artık marka değil donanıma önem vererek yerli mal kullanmaktadırlar. Yerli teknoloji ürünleri hem ucuz olup hem donanımsal açıdan birçok büyük markayla aynı donanımsal özellikler sahiptir.

-Reeder
-Escort
-Sunny
-Piranha
-Victor
-Dark
-Excon
-BB Mobile gibi firmalarda 0 yerli teknolojiyle piyasaya sağlam donanım ürünleri üretmektedir. Daha adı yazılmamış birçok teknoloji firması bulunmakta ve sayıları çoğalmaktadır. Yerli teknolojinin gelişmesi piyasa rekabeti ortadan kaldırıp insanları yerli malla iletmiştir. Ayrıca Türk bilim adamlarının ürettiği yıllık 3 TL elektrik harcayan PC de çok ses getireceğe benziyor.

hakkında blogyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir